Artist Alley

Blíží se další úspěšný ročník Artist Alley, takže je opět čas vytáhnout pera, tužky, barvy a tablety! Ukažte návštěvníkům Akiconu co ve vás je a co si od vás budou moci odnést na památku! Prodejní stánky budou k dispozici po celý program akce, takže je jen na Vás, jak všechny oslovíte!

Názvem Artist Alley zahrnujeme nejen kreslíře, ale i různorodé tvůrce, takže nevyčleňujeme samostatnou Craft Alley - naším cílem je návštěvníkům akce nabídnout co nejrozmanitější uměleckou tvorbu.

Poplatek za účast v AA je stanoven na 1000,- Kč celkem. Cena obsahuje poplatek za stůl v rozměru 150x60cm a vstupné. Pro případného helpera platí snížené vstupné 500,- Kč, počet je však omezen na jednu osobu. Vstupenka nezahrnuje ubytování. Pokud si zakoupíte běžnou vstupenku v předprodeji kvůli objednávce např. merche, vyřešíme individuálně.

Na místě bude omezený počet stolů, a to 13 celkem - v případě, že na svou prezentaci potřebujete více slotů než jeden, využijte prosím formulář pro Prodejce. Je nám líto, že kvůli prostoru musíme umělce odmítat, prodejní plocha bohužel není nekonečná. O stůl je také možné se dělit ve dvou, pokud si na celý stůl netroufáte.

Přihlášky přijímáme do 25. srpna, abychom poskytli všem dost času na přípravu - po uzavření přihlášek budeme pečlivě vybírat nejvhodnější umělce a vybrané obratem informovat.

Podmínky prodeje v Artist Alley:

  • Obsah generovaný AI nástroji není povolen - porušení tohoto pravidla povede k trvalému zákazu účasti a vyloučení z akce bez nároku na náhradu
  • Zboží, způsob prodeje ani chování prodejce by nemělo být veřejně pohoršující, urážlivé ani kontroverzní vůči návštěvníkům akce
  • Nabízený sortiment se musí skládat výhradně z vlastní tvorby či duševního vlastnictví - v případě porušení tohoto bodu bude vymáhán nájem jako za běžný stánek pro prodejce.
  • Prodejce musí respektovat nejen standardní ale i hygienické podmínky pobytu na akci, stejně jako všichni návštěvníci a naslouchat pokynům organizátorů.

Přihlášky jsou již uzavřeny