Art Time

Letos pro vás máme výtvarně-kreativní soutěž:

NAKRESLETE PLAKÁT PRO AKICON s motivem TAK JDE ČAS!

Nakreslete naše maskoty, Aki a Kona, ve významné historické události – může to být událost reálná, nebo i fiktivní z Vašeho oblíbeného anime či mangy. Fantazii se meze nekladou – máme však jednu podmínku: zobrazené postavy nesmí podléhat duševnímu vlastnictví třetí osoby.

Porota složená z organizačního týmu Akiconu vybere nejhezčí, nejnápaditější a nejchytřejší návrhy, které pak budou použity pro prezentaci Akiconu.

Ano, neomezujeme se na jednoho vítěze – pokud se nám bude líbit více návrhů, odměníme všechny vybrané!

A cože můžete získat?

  • Zdarma vstup na Akicon. (V případě kolaborace více umělců získá volný vstup ten, který obrázek přihlásil).
  • Váš plakát vytištěný ve formátu A3.

A to není všechno. Návštěvníci FB stránek Akiconu svým hlasováním určí vítěze, kteří obdrží Akibony, za které si můžou vybrat ceny z našeho Akikrámu!

Takže neváhejte, tvořte!

Své výtvarné dílo zašlete na adresu souteze@akicon.cz a do předmětu napište Akicon ARTTIME. Dále v emailu uveďte svoji přezdívku, pod kterou chcete svůj plakát publikovat.

Uzávěrka soutěže je 7. 10. 2018 ve 23:59.

Technické specifikace

  • Plakáty budou ve velikosti A3, a podklady by měly mít rozlišení 300dpi (nejméně pak 200dpi), což je v řeči pixelů ~ 3500x5000px (min 2340x3300px).
  • Logo Akiconu na plakát nekreslete, jen pro něj ponechte vhodné místo, které specifikujete v doprovodném dopise.

Zasláním soutěžního obrázku účastníci prohlašují, že jsou původními autory díla. Dále souhlasí s jeho zveřejněním na stránkách Akiconu, v doprovodných tiskovinách a použitím pro další prezentaci Akiconu.